POZIV NA RADIONICU „BUDI LIDERKA POMIRENJA I RAZVOJA“

Radionica se održava u Javnoj Ustanovi Međunarodni centar za djecu i omladinu Novo Sarajevo (Kemala Kapetanovića 17) 27.11.2015 sa početkom u 11 sati.

Radionica će biti održana u okviru USAID-ovog projekta PRO-Budućnost (Povjerenje, Razumijevanje, Odgovornost za Budućnost) koji implementira CRS (Catholic Relief Services) u partnerstvu sa Fondacijom Mozaik, Caritasom Biskupske konferencije Bosne i Hercegovine, Forumom građana Tuzle, Helsinškim parlamentom građana Banja Luka i Međureligijskim vijećem u BiH. Radionica je dio istoimenog projekta „Budi liderka pomirenja i razvoja“ koji vodi Udruženje za razvoj civilnog društva Motivator.

Cilj ove i ostalih radionica jeste da doprinese pomirenju, razbijanju predrasuda i promociji različitosti kroz zbližavanje i zajednički lokalni aktivizam, kroz osnaživanje žena kao nositeljica tog procesa. Svrha projekta je povezivanje građana i građanki iz opština Soklac, Istočno Novo Sarajevo i Novo Sarajevo kroz stvaranje povjerenja i prijateljstva.

Molimo Vas da svoje učešće potvrdite putem e-mail-a [email protected] ili putem telefona 061/ 802 858.

Radujemo se Vašem dolasku.

Udruženje za razvoj civilnog društva Motivator