PISANJE PROJEKTNOG PRIJEDLOGA/BAZIČNI NIVO

Udruženje za razvoj civilnog društva Motivator poziva sve zainteresovane da pošalju prijave za učešće na jednodnevnom treningu „Pisanje projektnog prijedloga/ bazični nivo“.
Datum i mjesto održavanja treninga: subota – 09.04.2016.godine, ulica Mula Mustafe Bašeskije br.7(preko puta Gradske tržnice)
Trajanje treninga: 1 dan ( 10:30-16:00 h)
Cilj treninga: Povećati osnovni nivo znanja prilikom planiranja i pisanja projekata. Učesnici/ce će se upoznati sa svim fazama izrade projekata, steći znanja kako popuniti aplikacionu formu te kako napisati projektni budžet..
Rezultati treninga: Učesnici/ce će na kraju treninga kroz grupni rad imati priliku da napišu vlastiti projektni prijedlog na zadatu temu, a koji će na kraju Motivator tim pregledati te dati sugestije za poboljšanje.
Kotizacija za trening i materijali za rad: 30 KM
Način plaćanja: Prostorije Udruženja svakim radnim danom a najkasnije do 06.04.2016.godine
E-mail prijave dostaviti najkasnije do 06.04.2016.godine na e-mail: [email protected]
Prijava treba da sadrži:
Naziv: Prijava za trening „Pisanje projektnih prijedloga/bazični nivo“
Podaci o učesniku/ci: Ime i prezime, datum rođenja, kontakt telefon i e-mail.
Iskustvo u pisanju projekta: DA ili NE
Maksimalan broj učesnika/ca na treningu je 20. Poziv za trening je otvoren do popunjavanja kapaciteta. Više informacija možete dobiti na e-mail: [email protected] ili putem telefona: + 387 33 843 968